poniedziałek, 6 grudnia 2010

#635 - Roboty (1): Opowieść Wigilijna

Jedną z nowych atrakcji, które niebawem umilać będą wizyty na naszej stronie będą odcinki serii "Roboty" autorstwa Dakuba Jebskiego (scenariusz) i Roberta Sienickiego (rysunki). Pierwszego premierowego - i od razu świątecznego - odcinka należy się spodziewać już w okolicach Bożego Narodzenia. A jako że będzie on nawiązywał do wcześniejszego (również świątecznego) epizodu to z racji dzisiejszych Mikołajek postanowiliśmy go przypomnieć. "Roboty" powstały 3 lata temu z okazji internetowych Bitew Komiksowych. Po jakimś czasie wyewoluowały z pasków do plansz publikowanych okazjonalnie na PCWK, zagościły w siódmym numerze "Kolektywu" oraz "Braku zrozumienia dla realizmu". A na Kolorowych pojawiać się będą co czas jakiś, niespodziewanie przerywając dominację recenzji i nowości z Polski i ze świata! Panie i Panowie, przed Wami świąteczny odcinek serii Belego i Dema!

6 komentarzy:

asu pisze...

że Bele to rozumiem, ale że Dem maczał palce w tak słabym komiksie to już się dziwię.
Komiksowy szort, podczas którego ziewałem.

Anonimowy pisze...

No właśnie. A już się bałem, że to tylko moje wrażenie. Teksty i fabuła naiwna i słaba. Może więc być tylko lepiej. Do roboty.

godai pisze...

Oj, nie mieli nic premierowego? Bez urazy, ale ten akurat komiks to straszny staroć jest, panowie.

Łukasz Mazur pisze...

@godai - nie wiem czy czytałeś kilka słów wstępu, ale przypominamy ten staroć, bo premierowy odcinek (24 grudnia) będzie do niego nawiązywał.

godai pisze...

Czytałem. Ale jako tępy i nienawistny, marudzę także nie tylko na to, co nowe, ale również na starocie.

wonder pisze...

Asu, pomyliło Ci się. Ten gość od kiepsko rysowanych komiksów z jeszcze gorszymi scenariuszami to Dem, nie Bele.