piątek, 14 maja 2010

#451 - The Batmans: Track 40 - Tomasz Zych

Dzisiejszego muzykującego Batmana przygotował Tomasz Zych. Tak, ten Zych od tych śmiesznych, cartoonowych ludzików, popularnie Titosem zwany. Ten rok zaczął się dla niego dobrze - w styczniu narysował szorta do "Komiksowego Becikowego", w kwietniu zrestartował swojego bloga i pojawił się na łamach "Komiksowego Przewodnika po Warszawie". Oprócz tego, artysta mieszkający w Warszawie ma na swoim koncie okładki do "Opowieści tramwajowych" i "Kolektywu" #3 oraz komiksy w piłkarskiej antologii "Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o piłce...", czy zbiorze "Copyright". Zajął pierwsze miejsce w konkursie na historyjkę obrazkową o tematyce ekonomicznej w kategorii "Podatki". Były moderator na digarcie, gdzie wciąż można obejrzeć jego prace. Na deviancie zresztą również. (KO)Zwycięzcą dzisiejszej edycji został wspomniany już we wstępie Maciej Pałka, który tym samym jeszcze dalej odskoczył pozostałym uczestnikom zabawy. Dziewięć punktów, to niemal 25% całej puli możliwej do tej pory do zdobycia - wynik to nieprzeciętny. Czy znajdzie się śmiałek, który zdoła zdobyć podobną ilość wygranych? Gratulacje dla Maćka!

Kończą mi się powoli pomysły na te kilka zdań wstępu do batmaniej zabawy, bo ile razy można pisać, że jest piątek, a jak piątek to i Batman, a jak Batman to i zgadywanka, 24h na prawidłową odpowiedź i że zapraszam i że zgadujcie i że dobrej zabawy i że cały czas prowadzi Maciej Pałka. Tak więc dzisiaj tylko napomknę (jutro napiszę o tym nieco szerzej), że wczorajsze eliminacje Ligi Bitew Komiksowych wyglądały w końcu tak, jak powinny wyglądać od samego początku. Było sporo ludzi, były emocje, wrzawa i przynajmniej trochę zdarte gardła. Nadzwyczaj dobrze sprawdził się również rezerwowy prowadzący, czyli Mariusz Ciechoński. Finał za dwa tygodnie. Myślę, że warto. (ŁM)

7 komentarzy:

Maciej pisze...

Titos?

r. sienicki pisze...

KURWA! NIENAWIDZĘ CIĘ PAŁKA!

taaa, to 100% titos. :<

Ystad pisze...

Ech, ja mam propozycję. Niech ktoś odciąga Macieja od internetu w piątki !

jaszczu pisze...

Nie, Titos? Tylko Titos na 100%

A Ty już tu musiałeś oczywiście być pierwszy, Ty hieno Batmania, Ty.

Maciej pisze...

Titos najwyraźniej nie mógł się powstrzymać i już cały miesiąc temu wrzucił ten art na swój digart: http://www.digart.pl/zoom/5131924/Batmans_GH_Drum_Solo!.html

Za karę, że popsułem zabawę odpuszczam dwie kolejne edycje.

holcman pisze...

Nie, to jest przesada!

Kuba Oleksak pisze...

Przychylam, Titos trochę popsuł :)

Ale nie martwcie się, mamy zakontraktowane tyle Batmanów, że jeszcze zdążycie Macieja dogonić i przegonić :)