piątek, 12 lutego 2010

#371 - The Batmans: Track 27 - Mica

"Mica, komiksiarz-amator, dzielący drobiny wolnego czasu miedzy opiekę nad swoja dwuletnia księżniczka Ro (cmok!), oglądanie piłki nożnej w TV i okazjonalną działalność komiksową. W trzecim numerze tkachozowego Maszina okazała się jedyna opublikowana plansza jego autorstwa, "Sklep ze sztuką". W sieci z mniejszą lub większą regularnością ukazywały się krótkie serie pasków z cyklu "Żyrafy, świnie i ludzie" i jednoplanszówek z przygodami "Flupke i Gagarina", najsłynniejszych fenomenologów świata. Mica nie interesuje się muzyką, stąd jego ulubionym instrumentem jest instrument Supermana, ale wyciąganie z tego wniosków dotyczących orientacji seksualnej może okazać się chybione." Tak o samym sobie napisał autor dzisiejszego Batmana, którego to grafika jest nawiązaniem do okładki 44 numeru "World's Finest Comics"! Pięknie dziękujemy! (ŁM)
Nigdy jeszcze się nie zdarzyło, aby wszyscy biorący udział w zabawie byli tak zgodni w swoich odpowiedziach - nie ma więc powodu, aby przedłużać ogłoszenie i tak oczywistej jak widać informacji. Gratulacje dla Jarka Kozłowskiego, który nie dość, że przerwał świetną passę Wondera, to jeszcze zrobił to w błyskawicznym tempie 5 minut od zaprezentowania fragmentu grafiki! Brawo!

Po ostatnich trzech edycjach Muzycznych Batmanów ciśnie się na klawiaturę jedno pytanie: czy pojawi się jakiś śmiałek, który przerwie serię zwycięstw Mariusza Ciechońskiego? Po zliczeniu punktów ze wszystkich konkursowych edycji wyszło, że nadal koszulkę lidera posiada Maciej Pałka (5 wygranych), a tuż za nim czai się właśnie Wonder (4). Trzyosobowa grupa pościgowa - Piotrek Nowacki, Jacek Jastrzębski i Szymon Holcman - ma po dwa punkty, a dalej znajduje się pięć osób z jedną wygraną. Do końca naszej zabawy jeszcze minimum 23 grafiki, więc wszystko do tego czasu może się zmienić. Tym samym zapraszamy do zabawy wszystkich, którzy mają pomysł (albo nawet i nie) kim może być dzisiejszy twórca - powodzenia! (ŁM)

7 komentarzy:

Jarek K. pisze...

Mica?

wonder pisze...

Olga Wróbel też mówi, że to Mica.

Maciej Pałka pisze...

Takoż i ja twierdzę.

holcman pisze...

Ja też tak twierdzę. Tylko za późno zajrzałem :-)

kaerel pisze...

Mica na pewno.

Anonimowy pisze...

to chyba Mica

Kuba Oleksak pisze...

Byłem przekonany, że to będzie trudniejsze :/