piątek, 16 lipca 2010

#504 - The Batmans: Track 48 - Mateusz Suchecki

Telomateo, twórca poniższego Batmana, tak pisze o sobie: "Nazywam się Mateusz Suchecki. Urodziłem się w Warszawie w 1979 roku i od tamtej pory nieustannie w niej zamieszkuje. Obecnie pracuje w szkole podstawowej, gdzie zajmuje się żywieniem dzieci (organizuję pracę stołówki szkolnej). W wolnych chwilach rysuję (ilustracje, komiksy), robię zdjęcia, zajmuję się grafiką komputerową. Moje twory można obejrzeć na digarcie. Staram się również kilka razy w tygodniu znaleźć czas na sport. Moimi konikami są koszykówka i piłka nożna. W czasie kiedy nie robię w/w rzeczy: śpię, wykonuję drobne prace domowe, poświęcam nieco czasu na sprawy fizjologiczne, czytam, spotykam się ze znajomymi osobnikami i nawet gaworzymy sobie co nieco, a także wykonuję inne czynności, o których teraz nie pamiętam oraz dość często wyrażam się niepoważnie ;D" (KO)

Punkcik na swoim koncie może zapisać sobie Mikołaja Ratka, alias Skil, który świetnie skorzystał z podrzuconej podpowiedzi.

Powoli zbliżamy się do 50. Muzycznego Batmana, ale jak już gdzieś kiedyś wspomnieliśmy na jubileuszowym nietoperzu nie zakończymy naszej zabawy! Potrwa ona jeszcze przynajmniej do 60. edycji, a może i dłużej - wszystko zależy od tego czy będą jeszcze chętni do zabawy i czy dopiszą nam rysownicy. Rok temu, kiedy startowaliśmy z tym konkursem, nie spodziewałem się, że prawie dwanaście miesięcy później piątki cały czas będą należeć do muzycznie uzdolnionych Nietoperzy... Ale na wspominki będzie jeszcze czas - póki co zapraszamy do zgadywania! (ŁM)

13 komentarzy:

Maciej pisze...

Lemur

kaerel pisze...

Kolec

kaerel pisze...

albo Jarek Gach

Maciej pisze...

Skoro kaerel walnął dwa strzały
to i ja pozwolę sobie na jeszcze jeden:
Pyzik.

kaerel pisze...

co nie jest zabronione jest dozwolone.

Ystad pisze...

strzał z biodra - Wojtek Szewczyk ?

wonder pisze...

Kolec był. Skutnik?

Anonimowy pisze...

grzegorz przybyś

kazik

kaerel pisze...

albo Ronek.

kolec pisze...

MOTS? pewnie też już był

Kuba Oleksak pisze...

Podpowiedz - autor Batmana dość intensywnie udziela się w paskowym konkursie Gildii i stamtąd jest znany na poletku komiksowym.

skil pisze...

W takim razie Mateusz "telomateo" Suchecki.

mazol pisze...

Otusiunio?