piątek, 9 lipca 2010

#497 - The Batmans: Track 47 - Maciej Czapiewski

Biogram w przypadku autora dzisiejszego muzycznego Batmana będzie bardzo krótki. Maciej Czapiewski nie doczekał się jeszcze komiksowego debiutu na papierze. Nie może także pochwalić się triumfem w żadnym konkursie, ani bitwach komiksowych. Jak widać, na razie wszystko przed nim. Mieszka w Poznaniu wraz z żoną i kotem. Ten duet jest dla niego nieustającym źródłem inspiracji i pomysłów na kolejne komiksy, które publikuje na swoim blogu Fantastyczny Czas, ukrywając się pod pseudonimem Superjednostka. (KO)Zwyciężczynią 47. edycji naszej zabawy została znana i lubiana Olga Wróbel, która przy pierwszym strzale rozpoznała autora powyższego Batmana - co przy fakcie, że to właśnie dzięki niej poznałem twórczość Maćka specjalnie mnie nie dziwi. Oldze serdecznie gratulujemy i witamy w gronie prawidłowo zgadujących! (ŁM)

Mój pajęczy zmysł podpowiada mi, że dzisiejsza zagadka z Nietoperzem w roli głównej zaliczać się będzie raczej do tych trudniejszych w historii dotychczasowych zgadywanek. Ale kto wie, czy - jak to już często bywało - prawidłowa odpowiedź nie padnie przypadkiem już w pierwszych minutach zabawy? W każdym razie na udzielenie jej są tradycyjnie dwadzieścia cztery godziny. A jeśli po około dziesięciu nikt nie poda tej właściwej, to można się spodziewać małej podpowiedzi. Zapraszamy do zabawy! (ŁM)

7 komentarzy:

Olga Wróbel pisze...

Superjednostka.

Olga Wróbel pisze...

Albo Owedyk.

Anonimowy pisze...

Paweł Gierczak

kazik

Anka pisze...

Paweł Szaweł Płóciennik

Anka pisze...

a może Daniel Chmielewski

wonder pisze...

"Mój pajęczy zmysł podpowiada mi, że dzisiejsza zagadka z Nietoperzem w roli głównej zaliczać się będzie raczej do tych trudniejszych w historii dotychczasowych zgadywanek."

Oddaj swój pajęczy zmysł do naprawy. Maciej Czapiewski.

jaszczu pisze...

Łukasz Rydzewski