wtorek, 12 lutego 2008

# 1 - prolog

Ciężka sprawa z tym blogowaniem. Bo tak, chcesz coś pisać. Ale gdzie? Na szczęście tutaj było łatwo, bo wiadomo - blogspot jest trendy i jazzy i jak chcesz pisać trochę o komiksach to wybór jest jeden. W końcu na blogspocie jest i Śledziu i Ashley Wood, więc towarzystwo doborowe.

Niby łatwo poszło, ale dalej problem poważniejszy - nazwa.
Po prostu 'arcz'? Zajęte (el abismo de arcz). Dalej wpychać wszędzie to swoje 'page29'? Od biedy można, ale też zajęte (A Year in the Life of a U.S. Senate Page). Do trzech razy sztuka. Tym razem ulubiona onomatopeja - POW! Z dostępnością podobnie jak przy dwóch powyższych..
Więc, stanęło na innej onomatopei - BRAKKA-BA-DOOM - wprost ze stron Savage Dragona. Ciężko może zapamiętać, ale zawsze można dodać do ulubionych i problem z głowy :]

Punkt trzeci to sam wygląd. A w zasadzie szablon. Na szczęście blogspot jest tak stworzony, że kilka kliknięć wystarczy żeby wyglądało to tak jak się chce i można pisać - super.

Najgorsze na koniec - jako taka systematyczność we wpisach.. Więc dam z siebie wszystko.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

"Na szczęście blogspot jest tak stworzony, że kilka kliknięć wystarczy żeby wyglądało to tak jak się chce i można pisać - super."

to dlatego właśnie męczyłeś się z wyglądem strony dłużej niż wybieraniem nazwy :] "tam jest taki zaawansowany html, a ja znam tylko taki prosty html" :D

Chi pisze...

czy bede sie mogl tutaj dowiedziec jak zrobić z igły widły ?