poniedziałek, 24 grudnia 2012

#1202 - A pod choinką...

Składając życzenia przy okazji Świąt staram się nie ograniczać do zdawkowego "wesołych" i bezmyślnie powtarzanej formułki, sformatowanej tak, aby pasowała do każdego potencjalnego adresata. Nie chce też przesadzać w drugą stronę, siląc się na jakieś niebywale oryginalne kompozycje i retoryczne popisy, więc zawsze przy tej okazji gapię się na pusty dokument oblizując się na myśl bożonarodzeniowych smakołykach. A sprawę komplikuje jeszcze fakt, że piszę te słowa na łamach magazynu o komiksach...
A czy Wam Hulk przyniesie komiksik czy rózgę?
Na szczęście z pomocą przychodzą życzenia, które składałem w tym samym miejscu, o (mniej więcej) tej samej porze. Tylko, że wtedy była sobota, a dziś jest poniedziałek. Zatem czego życzyć całemu komiksowu, bliższym i dalszym znajomym królika na te Święta i nadchodzący Nowy Rok? Wszystkiego tego, czego sami sobie byście życzyli. Nie, nie tylko komiksów, ale przede wszystkim dużo komiksowej (i nie tylko!) energii na nadchodzące 365 dni 2013 roku (czy ile on tam tych dni będzie miał). Dużo radości we wszystkim tym, czym się zajmujecie, z czym się męczycie czasami i czego macie po prostu dość.

Powoli żegnamy 2012 rok, ale znajdzie się jeszcze kilka okazji, aby się z nim odpowiednio policzyć. Doktor Strange zapewnił mnie, że 2013 nie będzie gorszy od swojego poprzednika, a zresztą - ten mijający wcale nie był taki zły!

Kończąc już zatem ten i tak już przydługi wywód - Wesołych od całej ekipy Kolorowych!

2 komentarze:

Agnes pisze...

Wszystkiego świątecznego!

Anonimowy pisze...

Najlepszego i ogromu weny :) Tylko nie róbcie już takich numerów jak 2 kwietnia.

Życzliwy