czwartek, 16 czerwca 2011

#783 - Fejsbukowy konkurs

Nie pamiętam już kiedy na Kolorowych Zeszytach miał miejsce jakichś konkurs, w którym można byłoby wygrać jakieś sympatyczne komiksowe nagrody. Szukając jakiegoś pretekstu do rozdania naszym czytelnikom upominków uznałem, że przekroczenie liczby 500 znajomych na pewnym portalu społecznościowym będzie całkiem niezłym powodem. Przy tej okazji zapraszam wszystkich, którzy jeszcze nie są naszymi ziomami na Facebook`u o dołączenie do naszej wielkiej, komiksowej rodzinki. Aby to zrobić wystarczy wejść na stronę www.facebook.com/kolorowezeszyty i dodać nas do swoich znajomych.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy na mailowy adres Kolorowych (czyli kolorowezeszyty [at] gmail.com) wysłać krótką, zwięzłą i efektowną wypowiedz na poniższy temat:

Dlaczego kocham, bądź dlaczego nienawidzę komiksów, w których głównymi bohaterami są ubierający majtki na spodnie kolesie strzelający laserami z odbytu?

Nagrodami w konkursie są: bat-czapeczka "The Joke`s On You" ufundowana przez interneotwy sklep Nextwave.pl specjalizujący się w popkulturowych wyrobach dla geeków oraz album "Bler: Lepsza wersja życia" ufundowany przez krakowskie wydawnictwo Blik Studio, któremu patronowaliśmy.


Wszystkie chwyty dozwolone. Spodziewam się replik, ale nie pogardzę też rysunkami, grafikami, nagraniami, słowem wszystkim, co może wpaść Wam do głowy. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę dziesięć najlepszych i z tego grona wylosuje szczęśliwca, do którego powędrują nagrody.

Termin nadsyłania odpowiedzi mija 25 czerwca tego roku. Jeśli zbiorę wystarczającą liczbę ciekawych wypowiedzi, przygotuje z nich odpowiedni wpis.


(jeśli tylko odzew będzie dostatecznie duży, to spodziewajcie się kolejnych konkursów z coraz bardziej wypasionymi nagrodami)

4 komentarze:

skrż pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
skrż pisze...

Nie opłaca mi się. Blera wygrałem już w innym konkursie, a czapeczka nie wyglądałaby dobrze na moim durnym łbie. Niech inni próbują dla komiksu, bo warto:)REKLAMA

Rob pisze...

Masz słabą pamięć Kuba - http://kolorowezeszyty.blogspot.com/search/label/konkurs

Kuba Oleksak pisze...

Ano mam słabą pamięć, kompletnie mi ten konkurs umknął. A w moim przekonaniu utwierdzili mnie fejbukowicze, którzy mnie z błędu nie wyprowadzili.

Skrż - cóż, konkurencja będzie zatem mniejsza. Jak dla mnie pełnometrażowy album plus fajny, uniseksowy gadżet to całkiem sporo jak na kilka zdań lub machnięty na luzie rysunek.

Nie udaje, że jest to mega konkurs, tylko raczej rzecz dla funu.

Że reklama? Każdy konkurs jest przecież reklamą...