piątek, 31 grudnia 2010

#657 - The Batmans: Track 70 - Marek Rudowski

O Marku Rudowskim, któremu dziękujemy za wykonanie kolejnego uzbrojonego w instrument Mrocznego Rycerza, w środowisku komiksowym zrobiło się głośno, kiedy został zaangażowany do projektu "Sceny z życia murarza". Ale lista osiągnięć Marka nie zamyka się tylko na jednym albumie, w którym narysował krótką nowelkę. Artysta współpracuje z "Czachopismem", "Magazynem Fantastycznym" czy z serwisem "Carpe Noctem". Na swoim koncie ma również rysunki do piątego i szóstego numeru "Domu Żałoby". Jego rysunki można również znaleźć w "Szramie" i "Todzie-robocie". Autor gry "The Trader of Stories". W sieci możecie go spotkać blogu, obejrzeć jego portfolio i galerię na digarcie i deviancie. (KO)Twórcę ostatniego Muzycznego Batmana 2010 roku prawidłowo wskazał Paweł Wojciechowicz, znany również jako Trekker. Serdecznie Gratulujemy!

O rany, to OSTATNI WPIS W TYM ROKU! Zanim zaczniecie przygotowywać się do finałowego wieczoru 2010, zachęcamy jeszcze do wzięcia udziału w naszej zabawie. Zasady te same co zawsze, więc oszczędzę sobie pisania ich po raz kolejny. W styczniu można się u nas spodziewać wysypu wszelkiej maści podsumowań, ale również i kilku innych atrakcji, które mamy nadzieje spotkają się przychylnym odzewem. Póki co jednak zapraszam do zgadywania autora grafiki, której fragment widać obok. Grafiki, która od razu wskoczyła do mojego batmanowego TOP5! (ŁM)

8 komentarzy:

wonder pisze...

Ernesto Gonzales.

holcman pisze...

A to nie jest przypadkiem Milena Młynarska?

Anonimowy pisze...

Witerscheim Katarzyna

kazik

Paweł "Trreker" Wojciechowicz pisze...

Marek Rudowski na bank:P
Chyba ze byl juz;)

Anonimowy Grzybiarz pisze...

Też stawiam na Marka Rudowskiego. :)

Maciej pisze...

Ej ej, gra Marka pojawiła się już jakiś czas temu. Łaskawie zedytuj. Trader of Stories wyszło pod egidą pastelgames: http://www.kongregate.com/games/Pastelgames/the-trader-of-stories

Anonimowy Grzybiarz pisze...

Rysunek w pełnej okazałości niszczy.

grubas pisze...

wow
super scenka