wtorek, 7 września 2010

#553 - Konkurs Kolorowych Zeszytów i Dolnej Półki

Premiera siódmego numeru magazynu "Kolektyw" już na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu, który odbędzie się w dniach 1-3 października 2010. Jest szansa, że niektórzy szczęśliwcy zapoznają się z najnowszą odsłoną tego pisma podczas przedpremierowego spotkania, które być może odbędzie się tradycyjnie w jednej ze smutnych warszawskich kawiarni, gdzie gremialnie knuje się i pluje. Ale największy szczęśliwiec przeczyta nowy "Kolektyw" już w tym tygodniu. I to świeżutkie papierowe wydanie, prosto z drukarni. I to za darmo!
Jak to możliwe? Otóż Dolna Półka, wydawnictwo odpowiedzialne za magazyn "Kolektyw", oraz Kolorowe Zeszyty, które objęły patronatem medialnym nadchodzący numer tego periodyku, organizują konkurs, gdzie nagrodą jest właśnie ww. przedpremierowy egzemplarz. Aby zdobyć go na własność, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

Proszę wymienić autorów okładek do wszystkich dotychczasowych siedmiu numerów "Kolektyw", trzeba konkretnie wskazać, który twórca odpowiadał za który numer

Za podpowiedź niech posłuży notka z bloga Bartka Biedrzyckiego, myślę że wytrawni uczestnicy piątkowych Batmanów bez pudła odgadną twórców po stylu.

Odpowiedzi prosimy wysyłać mailem na redakcyjny adres - kolorowezeszyty@gmail.com - wygrywa osoba, która jako pierwsza poda prawidłową i kompletną odpowiedź. Nagrodę można odebrać z rąk własnych godai'ego bądź też otrzymać pocztą - wszystko po 9 września.

Pamiętajcie, że nie wystarczy wymienić tylko projektantów okładek jak leci, trzeba też ich odpowiednio dopasować do kolejnych numerów.

Zatem - powodzenia!

EDIT: No i mamy zwycięzcę. Jako pierwszy prawidłową odpowiedź nadesłał Marcin Łuczak, znany również jako iron. Serdecznie gratulujemy, zaś poniżej prezentujemy zestawienie okładek do kolejnych numerów:

#1 - Konrad Okoński
#2 - Łukasz Okólski i Konrad Okoński
#3 - Tomasz Zych
#4 - Unka Odya
#5 - Artur Sadłos
#6 - Tomasz Grządziela
#7 - Igor Wolski

5 komentarzy:

Iron pisze...

Wysłałem odpowiedź. Nie wiem czy będę pierwszy, ale spróbowałem szczęścia.

godai pisze...

Pytanie można w jednym punkcie uznać za odrobinę podchwytliwe...

Iron pisze...

Chyba się domyślam o które chodzi :)

a pisze...

kto późno wstaje, ten ma marne szanse :(

Iron pisze...

Super, dzięki :)