piątek, 9 kwietnia 2010

#416 - The Batmans: Track 35 - Artur Sadłos

Autorem dzisiejszego Batka jest Artur Sadłos (link do galerii na digarcie), lepiej znany jako Torturr, który niedawno dołączył do ekipy Schwinga i wydaje się, że zadomowił się tam na dobre! Pochodzący z Wrocławia członek komiksowej ekipy Haba Haba Comics stworzył ostatnio jedną z grafik do szóstego "Kolektywu". Zresztą podobną fuchę wykonuje dla Fabryki Słów, jak również jego dziełem była okładka do "Komiksowego Becikowego". Artur komiksowo udzielał się między innymi w "Jeju" i "Comics Invaders". "Stella" do scenariusza Bartosz Sztybora z rysunkami Sadłosa otrzymała wyróżnienia w konkursie na krótką formę komiksową na łódzkiej eMeFce w 2009 roku. Wielkiemu fanowi Hayao Miyazakiego gratulujemy i pięknie dziękujemy za demonicznego Batmana ze skrzypcami! (KO)

Prawidłowej odpowiedzi udzielił Robert "Bele" Sienicki, który jak sam przyznał, odgadł, że dzieło to należy do Artura "po białych plamkach na czole". Popularnemu Belemu gratulujemy! A tym samym w naszej batmaniej zabawie wzięli już udział wszyscy ze schwingowej ekipy, czyli Robert Sienicki właśnie, Konrad Okoński oraz Karol Kalinowski. Z całą czwórką będzie można się spotkać już za tydzień na Komiksowej Warszawie, kiedy to w sobotę o 11 poprowadzą "Schwing na żywo"! Na samą imprezę, jak i ten jeden konkretny jej punkt programu, serdecznie zapraszamy!

Zgadywanka z zeszłego tygodnia przysporzyła zdecydowanie więcej kłopotów niż te kilka wcześniejszych, co szczerze mówiąc (pisząc) bardzo mnie ucieszyło. Bałem się, że teraz już do końca przygody z Muzycznymi Batmanami na Kolorowych cała zabawa kończyć się będzie góra po kilku minutach, ale praca Konrada Okońskiego przyniosła nadzieję, że niekoniecznie tak być musi. I oby dzisiejszy Batman też przysporzył trochę problemów! A wszystkich anonimów prosi się o podpisywanie chociażby eleganckim, czarnym i nic nie mówiącym iksem. Do dzieła! (ŁM)

9 komentarzy:

Maciej pisze...

Unka?

jaszczu pisze...

Kris?

jaszczu pisze...

Grzegorz Przybyś?
Adam Święcki?
Rafał Szłapa?

Maciej pisze...

Masz jeszcze jakieś typy, Jaszczu?

Biram pisze...

A, strzelę... Kwad_rat?

Łukasz Mazur pisze...

Strzelajcie dalej :)

kmh pisze...

Bogusław Polch
albo
Przemysław Truściński

r. sienicki pisze...

Torturr?

Piotrek pisze...

Mateusz Urbanowicz vel GomJabbar?