piątek, 12 marca 2010

#398 - The Batmans: Track 31 - Ssselena

W mijającym tygodniu staraliśmy się, żeby na Kolorowych było nieco bardziej "kobieco", i miło nam, że ten motyw przewodni pojawił się również przy okazji Mrocznego Muzycznego Batmana. Twórczynią poniższego paska jest Anna Helena Szymborska, znana bardziej jako Ssselena, która regularne dostarcza nowe prace na swojego bloga. Oprócz mnóstwa ilustracji, obrazków i szkiców można tam trafić również na komiksowe miniaturki z (ł)Owcą, która zaliczyła gościnny występ m.in. w "Gangach Radomia" oraz "Ołtsajdersach" Pawła Gierczaka, i której osobny album z przygodami jest jednym z twórczych planów Ssseleny. Więcej prac Ani można oglądać na deviantowej galerii i digarcie, oraz w drugim numerze zinu "B5" i ósmym "Jeju". Zapraszamy więc do podziwiania prac zarówno tych internetowych, jak i papierowych, a Ssselenie pięknie dziękujemy za komiks!

Zwycięzcą tej edycji został Piotr Nowacki, który już w trzeciej minucie zabawy odgadł kto stworzył dzisiejszego Muzycznego Batmana! Jaszczowi serdecznie gratulujemy nie tylko wygranej, ale i potomka, który niedawno pojawił się na naszej planecie!

Trzydzieści Batmanów już za nami, czyli w najgorszym wypadku trzy piąte zabawy mamy z głowy. Planem minimum - nie wiem czy o tym już kiedyś wspominałem - jest "dobicie" do Batmana numer 50., chociaż bardzo możliwe jest, że piątkowa zabawa przeciągnie się na kilka dodatkowych tygodni. Mamy pomysły na następną zgadywankę, ale póki co cicho sza, bo się Nietoperz obrazi. Dzisiaj tradycyjnie - twórca z Polski, na odgadnięcie którego jest cała doba. Całą grafika do wglądu jutro o tej samej porze. Powodzenia! (ŁM)

15 komentarzy:

Jarek Kozłowski pisze...

Paweł Płóciennik

jaszczu pisze...

Jarosław Kozłowski albo Bizon

kaerel pisze...

kurcze... nie wiem...

jaszczu pisze...

A może Ssselena?

Maciej pisze...

Mering?

Maciej pisze...

A może Mazol
lub Głowonuk?

O_o'

okoolar pisze...

Pyzik aka lupo?

skil pisze...

Prosiak! :P

Rob pisze...

Zgaduję, że to Jakub Grochola

Anonimowy pisze...

Kater? (kops.pl)

Misio141 pisze...

Owedyk :)

hds pisze...

Jakub Babczyński hahaha

Kaj-Man pisze...

Też stawiam na Ssselenę

Ystad pisze...

Wonder ? aczkolwiek on nie lubi zbyt dużej ilości szczegółów....

Ystad pisze...

Gierek ?